Fotografie aneb svět skrz objektiv

Fotografie

Samotné focení patří spíše mezi okrajovější služby, které nabízím, ale rozhodně to neznamená že by mě fotografie bavila o něco méně než ostatní způsoby, jak se umělecky projevit. Vždy mě nadchne, jakmile se namane nějaká nová zkušenost, vtipný moment nebo to, jak při focení portrétů jen tak bezděčně nahlédnete do zákulisí. A co je nejzajímavější, přes čočku objektivu ten svět vypadá prostě jinak. Taky člověka poznáte zase po jiné stránce. Hlavní ale je, aby se ten dotyčný cítil při focení dobře, uvolněně a do ničeho se nenutil, protože jenom tak vznikají ty nejlepší momentky. 

A tak jsem jednoho jarního dne fotila i novomanželský pár v Tyršových sadech. Sama nemám ráda ty vyumělkované ateliérové fotografie s notnou dávkou retuší, takže mi tohle romantické místo na svatbu úplně „sedlo“. Svěšené hlavy vrb, jezírko u rybárny, rozkvetlý jasmín a jednoduchá, a přitom krásná svatba. Ideální volba pro zachycení atmosféry a momentu spojení cest dvou lidí.

Zaujal vás tento článek? Máte zájem o focení a chcete více informací? Klikněte sem. Případně si můžete prohlédnout další moje práce publikované na Facebooku nebo Instagramu.

Občas vyfotím i nějaké to mimčo, domacího mazlíčka nebo portrét. Přece, fotit se dá cokoli, tak se nebojte ozvat a něco spolu vymyslíme.