Plakát jako digitální ilustrace

Digitální ilustrace

Cesty vlakem bývají všelijaké. Občas narazíte na nějakého otravu, kterého se nemůžete po zbytek cesty zbavit, jindy Vás rozhodí hodinové zpoždění vlaku a jindy zas to, že jste si vlastně koupili jízdenku, ale nasedli do špatného vlaku. Ale nebojte, moje příhoda je pozitivní. Jela jsem zrovna do Prahy a najednou vidím o pár míst za sebou člověka, s kterým jsem chodila na střední školu a náhodou se z něj stal jeden z nejznámějších youtuberů v Čechách, Stejk. V ten okamžik jsem ještě netušila, že má zájem o digitální ilustrace.

Pravda, toho času jsem neměla nejmenší tušení, co to vlastně youtuber je (někdy mám pocit, že žiju v díře ve zdi). Postupně jsem během rozhovoru zjistila, že bude tento mladý člověk víc než populární. Slovo dalo slovo a já měla najednou před sebou příjemnou zakázku. Stejk mě oslovil s tím, že by chtěl vytvořit podpisový plakát, měla to být digitální ilustrace, a to v jeho oblíbených barvách, aby každý fanoušek mohl dostat i nějakou tu nadílku, kterou si schová na památku. A tak mi přišlo jako nejlepší řešení udělat plakát digitálně. Vytvořila jsem dva návrhy s jeho podobiznou a níže se můžete podívat, jak varianty vypadaly.

Zaujala vás tato digitální ilustrace? Máte zájem o podobnou a chcete více informací? Klikněte sem. Případně si můžete prohlédnout další moje práce publikované na Facebooku nebo Instagramu.

Toto je jen malá ukázka toho, jak může digitální ilustrace vypadat. Můžete mít zájem o komiks. Něco v tomto duchu? A možná byste chtěli mít digitální potisk na svém oblíbeném hrnku, tričku nebo předpřipravený návrh na přebal knihy. Neváhejte mi napsat. Možná to bude znít jako klišé, ale společnými silami určitě na něco přijdeme.