Mural art

Nástěnná malba

K čemu nástěnná malba je?

 • oživí stěny pokojů ve vašich domovech, kancelářích, rekreačních střediscích nebo školách
 • zútulní a rozveselí dětský pokoj
 • vytvoří příjemnou atmosféru, kam se budete chtít vracet
 • vytvoříte si tak vlastní originální prostor
 • zaujmete okolí nevšedním, třeba i vtipným, interiérem
nástěnná malba

Jak to celé proběhne?

 1. Pošlete fotografie prostoru, kde si nástěnnou malbu přejete a nastíníte svoji představu. Nebo se přijdu osobně na prostory podívat.
 2. Dostanete cenovou nabídku.
 3. Po odsouhlasení cenové nabídky (uzavřením smlouvy prostřednictvím tohoto webu) a uhrazení zálohy (30 % z celkové ceny) vytvořím náčrt jednoho nebo více motivů (podle předchozí domluvy).
 4. Vyberete si jeden ze zaslaných motivů, napíšete své připomínky nebo přání, co doplnit, pokud nějaké máte.
 5. Dílo u vás zrealizuji.
 6. Dostanete fakturu na doplatek ceny.

Jakou technikou je malba na zeď vytvořena?

Nástěnná malba je vytvořena akrylovými barvami (Amsterdam, Arties) a fixami na akrylové bázi (Molotow). Při práci se zároveň používají štětce nejrůznějších velikostí. Pokud se jedná o jiný povrch než je klasická omítka, jsou tomu barvy také uzpůsobeny. Barvám po zaschnutí nevadí trochu vyšší teplota a jsou zároveň voděodolné (jsou založeny na bázi polyakrylátů). Jde s nimi malovat na nejdrůznější povrchy – od dřeva, plátno, papír přes plast. Ve squashovém kurtu byly například použity tyto akrylové barvy spolu s balakrylem na plast pro na větší plochy (u podobného povrchu je práce s barvou náročnější, ale nic není nemožné).

Musí být stěna na kterou se maluje nějak speciálně upravena?

Je dobré, když je čerstvě vymalováno a je použita sádrová omítka, ale určitě to není podmínkou. Malovat se dá téměř na cokoliv. Cementová omítka je kompatibilní s akrylem, je ale důležité, aby vrstva omítky nebyla moc uhlazená, jinak bude mezi barvou a omítkou malá přilnavost a mohlo by docházet k odpadávání barvy.

Cena od 7.990,- Kč

Uvedená cena je pouze orientační. Cena za konkrétní službu Vám bude navržena po tom, co nám sdělíte Vaše představy a požadavky.

Ukázka realizovaných projektů

Nástěnné malby