kreativum s.r.o.

Agentura nebo jednotlivec?

Malba na zeď - proces tvorba

Vítejte na stránkách kreativum.cz! Tento projekt provozuje společnost kreativum s.r.o., ale stejně se jedná o One (wo)man show. Jsem Veronika Tucoglidisová a pokud hledáte originální a kreativní způsob, jak si zpříjemnit a zútulnit vlastní domov nebo zefektivnit a zaujmout klienta stylem, který jen tak někdo nemá, jste právě na správném místě.

Kreativum.cz, kreativum s.r.o., Veronika Tucoglidisová, je v tom zmatek, co? Je to takhle, podnikám prostřednictvím právnické osoby – kreativum s.r.o. už několik let (dříve VETE design s.r.o.). Starý název společnosti už přesně nevystihoval všechno, co dělám, a tak jsem vymyslela nový koncept s novým názvem. Takže od teď kreativum.cz a kreativum s.r.o. Myslím, že název mluví sám za sebe.

Co vlastně dělám?
Všechno, kde se můžu kreativně vyřádit – např. Ilustrace, a to kdekoliv a na téměř jakýkoliv způsob (včetně digitálních ilustrací), nástěnné malbymalbu na jakýkoli povrch (od malířského plátna až po dřevo), video(celkovou realizaci), fotografie a spoustu dalšího.

Takže pokud chcete mít fasádu pomalovanou např. v japonském stylu, plakát nebo přebal knížky s digitální kresbou nebo snad longboard s komiksem, nestyďte se mi napsat a domluvíme se na podrobnostech. Kreativitě se přece meze nekladou.

Zajistím pro vás realizaci Vašich představ, protože pro vás chci vytvořit především takovou práci, která bude bavit nejen mě při výrobě, ale hlavně vás při dalším použití.

Tak šup šup, pojďme si sednou nad šálkem dobré kávy, prodiskutovat nápady, představy a s dobrou náladou Vás zviditelnit tak, abyste se ostatním mohli pochlubit a ukázat v dobrém světle.

Krásný den!
Veronika Tucoglidisová

Ukázka realizovaných projektů

Vybrané práce